foto1
ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ"
foto1
ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ"
foto1
ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ"
foto1
ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ"
foto1
ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ"
Καλώς ήλθατε στο ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ"

Λίστα Συμμετοχών στον Αγώνα "8ος Ημιμαραθώνιος Αγώνας Δρόμου"

 

bib surname name category club
1 ΚΑΡΤΣΑΜΠΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 18-34 Γυναικών ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
2 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 35-44 Ανδρών ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
3 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 55-64 Ανδρών XANTHI RUNNERS
4 ΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 35-44 Ανδρών
5 ΑΓΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 45-54 Ανδρών BALIOTIS NATURE TRAIL
6 ΑΓΓΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 35-44 Ανδρών KOURKOURIKIS TRAINING GROUP
7 ΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 18-34 Ανδρών Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ
8 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 35-44 Ανδρών ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
9 ΑΔΕΜΗΣ ΣΙΜΟΣ 45-54 Ανδρών ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 
10 ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 18-34 Γυναικών
11 ΑΜΒΟΣΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 35-44 Ανδρών ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
12 ΑΜΒΡΟΣΙΑΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 35-44 Ανδρών ZEUS ΠΙΕΡΙΑΣ
13 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 18-34 Ανδρών ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
14 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 45-54 Ανδρών ΣΔΥ ΚΙΛΚΙΣ
15 ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 45-54 Ανδρών ΣΥΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 
16 ΑΝΘΗΜΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 35-44 Ανδρών ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
17 ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 45-54 Ανδρών REX TRIATHLON TEAM
18 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 45-54 Ανδρών ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ
19 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 65-74 Ανδρών Σ.Δ.Υ  ΘΕΣ.
20 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 45-54 Ανδρών ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
21 ΑΥΤΖΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 35-44 Ανδρών OLYMPOUS MARATHON RUNNING TEAM
22 ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΚΩΣ 45-54 Ανδρών Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ
23 ΒΑΒΛΙΑΡΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 35-44 Ανδρών ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
24 ΒΑΓΙΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18-34 Ανδρών
25 ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 45-54 Ανδρών
26 ΒΑΡΜΑΖΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 35-44 Ανδρών ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
27 ΒΑΣΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 45-54 Ανδρών Κ.Χ.  ΠΑΟΚ
28 ΒΑΣΙΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 18-34 Ανδρών
29 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ 45-54 Ανδρών ΣΚΥΔΡΑΙΚΟΣ
30 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 55-64 Ανδρών RAYCOM
31 ΒΕΛΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 35-44 Ανδρών ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
32 ΒΕΝΕΤΙΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 55-64 Ανδρών OLYMPUS MARATHON R.T.
33 ΒΕΡΓΩΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 35-44 Ανδρών Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ - SPORTSTRAINING-KARAGIANNIS
34 ΒΙΓΚΛΑΣ ΛΙΝΟΣ 45-54 Ανδρών ΣΔΥΒ ΒΟΛΟΥ
35 ΒΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 45-54 Ανδρών ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ
36 ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 18-34 Ανδρών
37 ΒΟΤΣΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ 35-44 Ανδρών ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
38 ΒΟΤΣΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 45-54 Ανδρών ΣΔΥΘ
39 ΒΟΥΖΑΞΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 45-54 Ανδρών
40 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 35-44 Ανδρών ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
41 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 45-54 Ανδρών ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
42 ΒΟΥΛΤΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 35-44 Ανδρών ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
43 ΒΟΥΡΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 55-64 Ανδρών ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
44 ΓΑΓΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 45-54 Ανδρών ΣΔΥ ΚΙΛΚΙΣ
45 ΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 35-44 Ανδρών ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
46 ΓΑΛΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18-34 Ανδρών OLYMPUSTRT
47 ΓΑΛΑΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 35-44 Ανδρών
48 ΓΑΤΣΙΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 35-44 Γυναικών ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ
49 ΓΕΚΟΥΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 45-54 Ανδρών
50 ΓΕΡΟΔΗΜΟΥ ΟΛΓΑ 45-54 Γυναικών  ΔΡΟΜΕΩΝ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
51 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΤΡΙΑΔΑ 35-44 Γυναικών ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
52 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 55-64 Ανδρών ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
53 ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 45-54 Ανδρών ΣΔΥΘ
54 ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 35-44 Ανδρών ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ
55 ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 55-64 Ανδρών ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
56 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 55-64 Ανδρών -----------
57 ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 45-54 Ανδρών ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
58 ΓΙΑΝΝΟΥΣΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 55-64 Ανδρών ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ
59 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 35-44 Ανδρών KOURKOURIKIS TRAINING GROUP
60 ΓΚΑΝΗΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 45-54 Ανδρών Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
61 ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 45-54 Ανδρών ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
62 ΓΚΙΝΗ ΧΡΥΣΑ 45-54 Γυναικών ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
63 ΓΚΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 45-54 Ανδρών ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
64 ΓΚΙΟΡΣΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 35-44 Ανδρών ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΟΥΣΑ
65 ΓΚΙΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 65-74 Ανδρών ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ
66 ΓΚΟΛΕΜΑΣ ΚΩΣΤΑΣ  45-54 Ανδρών ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ
67 ΓΚΟΥΔΙΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  35-44 Ανδρών
68 ΓΚΟΥΝΤΕΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 35-44 Ανδρών
69 ΓΚΟΥΤΖΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 35-44 Ανδρών
70 ΓΚΟΥΤΖΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 35-44 Ανδρών ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
71 ΓΚΟΥΤΖΙΟΜΗΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 55-64 Ανδρών ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
72 ΓΟΥΜΕΝΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 35-44 Γυναικών Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ
73 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 55-64 Ανδρών ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
74 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 45-54 Ανδρών Α.Ο
75 ΓΡΑΝΙΤΣΑΣ ΧΑΡΗΣ 55-64 Ανδρών ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ
76 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 35-44 Ανδρών ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
77 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 35-44 Ανδρών ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
78 ΓΩΓΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 35-44 Ανδρών
79 ΔΑΒΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 55-64 Ανδρών ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
80 ΔΑΓΔΗΛΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 45-54 Ανδρών STOIKOS TRAINING - ΣΔΥΘ
81 ΔΑΓΔΗΛΕΛΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 55-64 Ανδρών STOIKOS TRAINING - ΣΔΥΘ
82 ΔΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 35-44 Ανδρών ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ
83 ΔΑΓΤΖΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΗΛΙΑΣ 35-44 Ανδρών ΕΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
84 ΔΑΔΑΜΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 35-44 Ανδρών ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ
85 ΔΑΔΟΥΠΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  18-34 Ανδρών
86 ΔΑΡΔΑΓΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 18-34 Ανδρών ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ ‘’ΖΕΥΣ’’
87 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣ 35-44 Ανδρών ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ
88 ΔΗΜΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 55-64 Ανδρών Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ
89 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 45-54 Ανδρών
90 ΔΗΜΟΦΕΡΛΙΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 35-44 Γυναικών ΣΔΥΘ
91 ΔΗΜΤΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 18-34 Ανδρών Ο.Μ.Γ/K.T.G
92 ΔΗΜΤΣΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ 55-64 Ανδρών Ο.Μ.Γ
93 ΔΗΣΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 45-54 Ανδρών
94 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ 55+ Γυναικών ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
95 ΔΙΑΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 55-64 Ανδρών ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
96 ΔΙΒΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 45-54 Ανδρών ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
97 ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 35-44 Ανδρών ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ
98 ΔΟΜΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 45-54 Ανδρών ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
99 ΔΟΜΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 18-34 Ανδρών MINAS COACHING TEAM
100 ΔΟΥΛΓΚΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18-34 Ανδρών
101 ΔΟΥΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 35-44 Γυναικών ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
102 ΔΟΥΡΜΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 18-34 Ανδρών ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
103 ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 45-54 Ανδρών ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
104 ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 35-44 Ανδρών ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ
105 ΔΡΟΥΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 55-64 Ανδρών ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
106 ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 18-34 Ανδρών Σ.Δ.Υ.ΓΡΕΒΕΝΩΝ
107 ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 55-64 Ανδρών Σ.Δ.Υ.ΓΡΕΒΕΝΩΝ
108 ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 55-64 Ανδρών ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
109 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 45-54 Ανδρών ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ
110 ΕΣΙΠΕΚΟΓΛΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 35-44 Ανδρών
111 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ  ΚΑΙΤΗ 45-54 Γυναικών ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
112 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 45-54 Ανδρών STOIKOS TRAINING
113 ΖΑΜΑΝΗΣ ΑΓΙΣ 55-64 Ανδρών ΣΔΥΘ
114 ΖΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 45-54 Ανδρών ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΣ
115 ΖΑΠΑΡΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 35-44 Ανδρών ΣΧΟΛΗ ΟΔΗΓΩΝ ΖΑΠΑΡΤΑΣ
116 ΖΑΠΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 18-34 Ανδρών
117 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 45-54 Ανδρών ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
118 ΖΕRVAS KONSTANTINOS 45-54 Ανδρών HEROIC BLOODLINE ULTRA
119 ΖΗΣΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 35-44 Ανδρών ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ
120 ΖΙΟUTAS ANDREAS 35-44 Ανδρών
121 ΖΙΩΓΑ ΝΙΚΗ 18-34 Γυναικών ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
122 ΖΛΑΤΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 18-34 Γυναικών XANTHI RUNNERS
123 ΖΩΤΟΣ ΗΛΙΑΣ 45-54 Ανδρών OMRT
124 ΗΛΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 45-54 Ανδρών ΑΣ.ΡΗΓΑΣ
125 ΗΛΙΑΔΟΥ AIKATEΡΙΝΗ 35-44 Γυναικών
126 ΗΛΙΑΔΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 35-44 Γυναικών
127 ΗΛΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 18-34 Γυναικών Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ
128 ΗΛΙΑΣΚΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 35-44 Ανδρών
129 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 45-54 Ανδρών ΣΔΥΘ
130 ΗΛΤΣΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 45-54 Ανδρών
131 ΘΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 55-64 Ανδρών Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
132 ΘΕΜΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 75+ Ανδρών ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
133 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 35-44 Ανδρών STOIKOS TRAINING
134 ΘΕΟΔΩΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 35-44 Ανδρών ΣΥΛ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
135 ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 35-44 Ανδρών ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
136 ΘΩΜΟΣ ΝΙΚΟΣ 35-44 Ανδρών ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ
137 ΙΟRDANIDOU DIMITRA 35-44 Γυναικών
138 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ 35-44 Ανδρών ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
139 ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 45-54 Ανδρών
140 ΚΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 45-54 Ανδρών 0
141 ΚΑΛΑΘΕΡΗ ΕΥΡΥΔΙΚΗ 45-54 Γυναικών ΣΔΥΘ
142 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 65-74 Ανδρών Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
143 ΚΑΛΛΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 45-54 Ανδρών
144 ΚΑΛΛΙΟΝΤΖΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 45-54 Ανδρών ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
145 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ 35-44 Ανδρών ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ
146 ΚΑΝΕΛΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 35-44 Ανδρών ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
147 ΚΑΝΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 55-64 Ανδρών ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
148 ΚΑΝΣΙΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 45-54 Ανδρών ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
149 ΚΑΝΤΖΙΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 18-34 Ανδρών Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ - SPORTSTRAINING-KARAGIANNIS
150 ΚΑΠΕΛΛΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΣΙΜΟΣ 55-64 Ανδρών
151 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 65-74 Ανδρών ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
152 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 45-54 Ανδρών Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ - SPORTSTRAINING-KARAGIANNIS
153 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 18-34 Ανδρών ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
154 ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΝΙΚΟΣ 55-64 Ανδρών ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ
155 ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 18-34 Ανδρών ZEUS
156 ΚΑΡΑΚΙΤΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 35-44 Ανδρών KASIMIS TRAINING-OLYMPUS MARATHON RT
157 ΚΑΡΑΚΩΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 45-54 Ανδρών ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
158 ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΘΩΜΑΣ 45-54 Ανδρών ZEYS PIERIAS
159 ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 18-34 Ανδρών STOIKOS TRAINING
160 ΚΑΡΑΟΓΛΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 18-34 Ανδρών
161 ΚΑΡΑΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 35-44 Ανδρών ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
162 ΚΑΡΝΕΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 18-34 Ανδρών Σ.Δ.Υ.Θ.
163 ΚΑΡΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18-34 Ανδρών KOURKOURIKIS TRAINING GROUP
164 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ 45-54 Ανδρών ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ
165 ΚΑΤΕΛΑΣ ΛΑΚΗΣ 35-44 Ανδρών ΟΛΥΜΠΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
166 ΚΑΤΣΙΜΕΡΟΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ 45-54 Ανδρών
167 ΚΑΤΣΙΟΥΛΑΣ ΖΗΣΗΣ 35-44 Ανδρών ΟΛΥΜΠΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
168 ΚΑΤΣΙΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 45-54 Ανδρών ΟΛΥΜΠΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
169 ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΑΝΤΡΕΑΣ 35-44 Ανδρών ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
170 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 45-54 Ανδρών Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ
171 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 45-54 Ανδρών Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ
172 ΚΕΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 35-44 Ανδρών
173 ΚΕΡΑΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 45-54 Ανδρών
174 ΚΙΚΕΡΗ ΕΛΛΗ 18-34 Γυναικών ΖΕΥΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
175 ΚΙΟSSES IOANNIS 35-44 Ανδρών ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
176 ΚΙΤΙΞΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 45-54 Ανδρών ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ
177 ΚΟKKINOS ATHANASIOS 35-44 Ανδρών ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
178 ΚΟKKINOS DIMITRIOS 45-54 Ανδρών SDYTH
179 ΚΟKKINOS VASILEIOS 35-44 Ανδρών ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
180 ΚΟLIAS DIMITRIOS 45-54 Ανδρών Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ / KOURKOURIKIS GROUP
181 ΚΟUZOF KONSTANTINOS 35-44 Ανδρών REX TRIATHLON TEAM
182 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 45-54 Ανδρών STOIKOS TRAINING
183 ΚΟΚΚΙΝΟΓΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 45-54 Ανδρών
184 ΚΟΚΤΣΙΔΟΥ ΕΥΗ 18-34 Γυναικών ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ
185 ΚΟΛΕΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 45-54 Γυναικών
186 ΚΟΛΟΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 35-44 Ανδρών 0
187 ΚΟΛΟΥΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 35-44 Ανδρών ΓΙΟΥΡΓΙΑ
188 ΚΟΛΥΜΠΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 45-54 Ανδρών ΣΔΥΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
189 ΚΟΤΣΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 35-44 Ανδρών
190 ΚΟΤΣΟΚΕΧΑΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 35-44 Ανδρών
191 ΚΟΥΚΟΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 45-54 Ανδρών ZEUSRUNNERS CLUB
192 ΚΟΥΜΑΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18-34 Ανδρών OLYMPUS MARATHON RUNNING TEAM
193 ΚΟΥΜΟΡΤΖΗΣ  ΑΝΤΩΝΙΟΣ 18-34 Ανδρών ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟ ΣΤΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΜΑΣ 
194 ΚΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 18-34 Ανδρών Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ - SPORTSTRAINING-KARAGIANNIS
195 ΚΟΥΝΙΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 55-64 Ανδρών ΕΟΣ ΑΘΗΝΑΣ
196 ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 35-44 Ανδρών
197 ΚΟΥΠΑΝΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 45-54 Ανδρών ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
198 ΚΟΥΤΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 55-64 Ανδρών ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ RUNNING TEAM
199 ΚΟΥΤΣΑΛΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 45-54 Ανδρών Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ
200 ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 55-64 Ανδρών ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ
201 ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 65-74 Ανδρών ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
202 ΚΡΕΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 35-44 Ανδρών STOIKOS TRAINING
203 ΚΡΥΜΙΤΣΑΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ 45-54 Ανδρών STOIKOS TRAINING
204 ΚΥΖΙΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ  35-44 Ανδρών ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
205 ΚΥΡΕΛΤΣΙΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 45-54 Ανδρών ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
206 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΡΑΧΗΛ 55+ Γυναικών STOIKOS TRAINING
207 ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 55-64 Ανδρών ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
208 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 45-54 Ανδρών ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
209 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ  55-64 Ανδρών ΣΔΥΘ  ΟΑΛΘ
210 ΚΩΣΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  35-44 Γυναικών ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 
211 ΚΩΣΤΑ ΕΛΕΝΗ 45-54 Γυναικών  ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
212 ΛΑΒΑΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 35-44 Ανδρών ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
213 ΛΑΒΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 55-64 Ανδρών
214 ΛΑΓΟΥΡΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 35-44 Ανδρών
215 ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 35-44 Ανδρών ΣΔΥΘ
216 ΛΑΛΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  35-44 Ανδρών
217 ΛΑΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 45-54 Ανδρών ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ
218 ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 55-64 Ανδρών ΛΑΜΨΗ
219 ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 35-44 Ανδρών
220 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 35-44 Γυναικών Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ
221 ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 35-44 Ανδρών ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
222 ΛΑΠΠΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 65-74 Ανδρών ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
223 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 45-54 Ανδρών ZEYS
224 ΛΙΤΟΒΟΛΗΣ PETROS 45-54 Ανδρών ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
225 ΛΟΥΠΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 35-44 Ανδρών ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
226 ΛΩΡΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 45-54 Ανδρών
227 ΜΑNOLI CHRISTAKIS 45-54 Ανδρών ʺΕΥ-ΖΗΝʺ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΔΡΟΜΕΩΝ (ΚΥΠΡΟΣ)
228 ΜΑΓΑΛΙΟΥΛΗΣ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ 45-54 Ανδρών ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
229 ΜΑΔΥΤΙΝΟΣ ΖΗΣΗΣ 35-44 Ανδρών BODY ART GYM PERAIA
230 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 35-44 Ανδρών Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ
231 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 55-64 Ανδρών Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ
232 ΜΑΝΟLIS BAIOS 55-64 Ανδρών
233 ΜΑΝΩΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 35-44 Ανδρών
234 ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 35-44 Ανδρών Ε.Ο.Σ. ΠΕΤΡΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
235 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 45-54 Ανδρών Σ.Δ.Υ.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
236 ΜΑΡΟΔΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  35-44 Ανδρών ΛΑΜΨΗ
237 ΜΑΤΑΤΗΣ ΘΩΜΑΣ  35-44 Ανδρών ΣΔΥΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
238 ΜΑΤΣΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 55-64 Ανδρών ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
239 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 35-44 Ανδρών ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ
240 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 45-54 Ανδρών ΛΑΜΨΗ
241 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 45-54 Ανδρών ΑΠΣΔ 'ΖΕΥΣ' ΠΙΕΡΙΑΣ
242 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 35-44 Ανδρών ONE STEP BEYOND ENDURANCE TEAM
243 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 35-44 Ανδρών REX TRIATHLON TEAM
244 ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 35-44 Γυναικών ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
245 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 45-54 Ανδρών
246 ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 45-54 Ανδρών
247 ΜΕΓΚΟΥΣΟΓΛΟΥ ΖΩΗ 45-54 Γυναικών ΣΔΥΘ
248 ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 35-44 Ανδρών ZEYΣ
249 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ  35-44 Ανδρών
250 ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 55-64 Ανδρών MERKOURIS TRAINNING XANTHIRUNNERS
251 ΜΕΤΑΞΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 18-34 Ανδρών ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ
252 ΜΗΛΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 35-44 Ανδρών Α.Σ. ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
253 ΜΗΤΣΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 35-44 Ανδρών ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
254 ΜΗΤΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 35-44 Γυναικών ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
255 ΜΙTIKIOTIS KONSTANTINOS 45-54 Ανδρών ΟΜΑΔΑ ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗ
256 ΜΙΣΟΚΕΦΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 45-54 Ανδρών Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ
257 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 35-44 Ανδρών BALIOTISNATURETRAIL
258 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 45-54 Ανδρών ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
259 ΜΙΧΑΪΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 45-54 Ανδρών ΛΑΜΨΗ
260 ΜΙΧΑΪΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 35-44 Ανδρών ZEUS KATERINI
261 ΜΟΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 45-54 Ανδρών ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
262 ΜΟΥΣΕΝΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 45-54 Ανδρών Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ
263 ΜΟΥΧΤΙΔΙΩΤΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 18-34 Ανδρών
264 ΜΠΑΓΓΟΣ ΝΙΚΟΣ 18-34 Ανδρών
265 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 45-54 Ανδρών ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ
266 ΜΠΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 55-64 Ανδρών ΟΛΥΜΠΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
267 ΜΠΑΡΔΗ ΑΝΝΙΤΑ 18-34 Γυναικών ΤΕΙ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
268 ΜΠΑΡΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18-34 Ανδρών ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
269 ΜΠΑΤΣΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 35-44 Ανδρών ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
270 ΜΠΕΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 35-44 Ανδρών ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ
271 ΜΠΕΚΤΑΣ ΡΙΖΑΣ 45-54 Ανδρών ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ"
272 ΜΠΕΛΛΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 65-74 Ανδρών ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
273 ΜΠΕΛΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 35-44 Ανδρών ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΩΜΩΝ
274 ΜΠΟΣΓΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 35-44 Ανδρών ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ
275 ΜΠΟΥΖΟΥΡΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 35-44 Ανδρών MY GYM TRIKALA
276 ΜΠΟΥΚΟΒΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 45-54 Ανδρών Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
277 ΜΠΟΥΜΠΟΝΑΡΗΣ ΘΩΜΑΣ  35-44 Ανδρών ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ
278 ΜΠΡΟΖΙΟΥΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 45-54 Ανδρών ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ
279 ΜΥSTRIDIS PANAGIOTIS 18-34 Ανδρών
280 ΝΑΚΗ ΑΝΝΑ 35-44 Γυναικών Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ
281 ΝΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 18-34 Ανδρών Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ
282 ΝΑΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΣ 35-44 Ανδρών ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΖΕΥΣ
283 ΝΕΝΕΓΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 18-34 Ανδρών ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ
284 ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 35-44 Ανδρών ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
285 ΝΙΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 35-44 Ανδρών ZEYS PIERIAS
286 ΝΙΚΕΖΗΣ  ΘΩΜΑΣ 45-54 Ανδρών ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
287 ΝΙΚΟLAOU DIMITRIS 35-44 Ανδρών
288 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΑΡΗΣ 45-54 Ανδρών ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
289 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 45-54 Ανδρών ΑΤΟΜΙΚΟ
290 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΘΑΝΟΣ 35-44 Ανδρών ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
291 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 45-54 Ανδρών ΤΙΦΤΕ ΟΥΕ
292 ΝΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 45-54 Ανδρών ΚΑΝΕΝΑΣ
293 ΝΤΑΓΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 65-74 Ανδρών ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
294 ΝΤΟΓΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 45-54 Ανδρών ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
295 ΝΤΟΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 35-44 Ανδρών
296 ΝΥΧΤΕΡΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 55-64 Ανδρών ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ
297 ΞΕΝΙΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 55-64 Ανδρών Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ
298 ΞΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 35-44 Ανδρών ΣΔΥΘ
299 ΞΕΦΤΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 35-44 Ανδρών
300 ΟUZOUNIS IOANNIS 35-44 Ανδρών
301 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 35-44 Ανδρών ΑΕΚ
302 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ 45-54 Ανδρών ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
303 ΠΑΜΠΟΥΧΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 35-44 Ανδρών ΟΜΓ
304 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΣΑΡΑ 35-44 Γυναικών ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
305 ΠΑΝΤΕΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 18-34 Ανδρών EVROS MARATHON TEAM
306 ΠΑΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 45-54 Ανδρών XANTHI RUNNERS
307 ΠΑΝΤΩΣΤΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  45-54 Ανδρών ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 
308 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 35-44 Ανδρών
309 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 35-44 Ανδρών Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ - SPORTSTRAINING-KARAGIANNIS
310 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΩΜΑΣ 45-54 Ανδρών ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ
311 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 45-54 Ανδρών ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
312 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 35-44 Ανδρών
313 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 35-44 Ανδρών ΖΕΥΣ
314 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 65-74 Ανδρών ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
315 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 45-54 Ανδρών ΣΔΥΘ
316 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 35-44 Ανδρών ΑΠΣ ΤΡΙΑΣ 
317 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ KIKH  45-54 Γυναικών
318 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 55-64 Ανδρών Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ
319 ΠΑΠΑΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 55-64 Ανδρών ΑΠΣΔΠ "ΖΕΥΣ"
320 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 45-54 Ανδρών DRAMA RUNNERS
321 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 45-54 Ανδρών ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ
322 ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 35-44 Ανδρών SDY VOLOU
323 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 55-64 Ανδρών ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
324 ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 18-34 Ανδρών ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
325 ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 45-54 Ανδρών ΣΔΥΘ
326 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 35-44 Ανδρών
327 ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 45-54 Ανδρών ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
328 ΠΑΡΛΑΠΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18-34 Ανδρών ΣΔΥΘ
329 ΠΑΡΤΣΑΛΙΔΟΥ ΑΓΛΑΪΑ 55+ Γυναικών
330 ΠΑΣΙΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 35-44 Ανδρών STOIKOS TRAINING
331 ΠΑΣΣΑΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 35-44 Ανδρών ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
332 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 18-34 Ανδρών
333 ΠΑΣΧΑΛΟΥΣΗ ΕΦΗ 35-44 Γυναικών ΣΔΥΘ
334 ΠΑΤΟΥΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 45-54 Ανδρών ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
335 ΠΑΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΗΛΙΑΣ 55-64 Ανδρών ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
336 ΠΑΤΣΙΑΝΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ  35-44 Ανδρών ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
337 ΠΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ  55-64 Ανδρών ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
338 ΠΑΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 55-64 Ανδρών ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
339 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 35-44 Ανδρών
340 ΠΕΓΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 45-54 Ανδρών ΣΔΟΕ/RR MEROUSIS TEAM
341 ΠΕΝΟΓΛΟΥ ΑΚΗΣ 18-34 Ανδρών
342 ΠΕΡΗΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 45-54 Ανδρών
343 ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 35-44 Ανδρών
344 ΠΕΤΑΛΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 35-44 Ανδρών ΣΔΥΘ 
345 ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 45-54 Ανδρών ΑΠΣ ΤΡΙΑΣ 
346 ΠΙΤΑΚΟΥΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 35-44 Ανδρών LYKOI KEXAGIOGLOU
347 ΠΙΤΣΑΒΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 55-64 Ανδρών ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ
348 ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 45-54 Ανδρών ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ"
349 ΠΟΥΛΙΟΣ ΧΑΡΙΤΩΝ 18-34 Ανδρών
350 ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 45-54 Ανδρών IRON TEAM
351 ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 35-44 Ανδρών
352 ΡΑΠΟΤΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ 35-44 Ανδρών Α.Π.Σ.Δ. ΖΕΥΣ  ΠΙΕΡΙΑΣ
353 ΡΕΪΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 45-54 Ανδρών YPSARION TRAIL RUNNERS
354 ΡΕΤΖΕΠΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 55-64 Ανδρών ΣΔΥΘ ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ
355 ΡΗΝΑΚΟΣ ΒΑΙΟΣ 35-44 Ανδρών
356 ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 45-54 Ανδρών
357 ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ  45-54 Ανδρών
358 ΡΙΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 45-54 Ανδρών ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ
359 ΡΟΥΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 35-44 Ανδρών
360 ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  45-54 Ανδρών ΣΔΥΘ
361 ΡΟΥΣΣΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 55-64 Ανδρών ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
362 ΡΩΜΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 45-54 Γυναικών
363 ΣΑΒΒΑ'Ι'ΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 35-44 Ανδρών ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
364 ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 45-54 Ανδρών ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ
365 ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 35-44 Ανδρών ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ
366 ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 45-54 Ανδρών
367 ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 35-44 Ανδρών ONE STEP ENDURANCE TEAM
368 ΣΒΑΡΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 45-54 Ανδρών ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ
369 ΣΒΑΡΝΑΣ ΗΛΙΑΣ 45-54 Ανδρών ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ
370 ΣΒΑΡΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 55-64 Ανδρών ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ
371 ΣΕΛΜΑΝΙ ΑΝΔΡΕΑΣ 18-34 Ανδρών 0
372 ΣΙΑΛΗΣ ΘΩΜΑΣ 55-64 Ανδρών
373 ΣΙΑΜΑΤΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 18-34 Ανδρών ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 
374 ΣΙΑΜΗΤΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18-34 Ανδρών INOV-8/OLYMPUS MARATHON RT
375 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ  55-64 Ανδρών ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ
376 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ 45-54 Γυναικών Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ
377 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΔΗ 35-44 Γυναικών ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ
378 ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΝΕΣΤΗΣ  45-54 Ανδρών
379 ΣΙΟΥΛΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 35-44 Ανδρών
380 ΣΙΠΗΤΑΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  35-44 Ανδρών KOURKOURIKIS TRAINING GROUP
381 ΣΚΡΑΠΑΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 35-44 Γυναικών ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
382 ΣΟΒΑ ΑΡΗΣ 35-44 Ανδρών ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
383 ΣΟΡΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 35-44 Ανδρών THEODORAKI F.C.
384 ΣΟΥΛΙΩΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 45-54 Γυναικών ΑΠΣΔ  ΖΕΥΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
385 ΣΟΥΛΟΒΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 35-44 Ανδρών ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
386 ΣΟΥΠΙΑΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 65-74 Ανδρών ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
387 ΣΟΥΡΛΟΥΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 35-44 Ανδρών
388 ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 55-64 Ανδρών ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ
389 ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 35-44 Ανδρών ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
390 ΣΤΑΘΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 45-54 Ανδρών
391 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 55-64 Ανδρών ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
392 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 35-44 Ανδρών ΑΣ.ΡΗΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
393 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 45-54 Ανδρών ΣΔΥ ΚΙΛΚΙΣ
394 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 45-54 Ανδρών ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ ‘’ΖΕΥΣ’’
395 ΣΤΕΡΓΙΑΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 65-74 Ανδρών S.D.Y.TH (ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ)
396 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΘΗΣ 18-34 Ανδρών Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ - SPORTSTRAINING-KARAGIANNIS
397 ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 35-44 Ανδρών ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
398 ΣΤΗΜΟΝΙΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 45-54 Ανδρών ΕΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
399 ΣΤΙΝΤΣΙΟΥΔΗΣ ΜΗΝΑΣ 45-54 Ανδρών ΣΔΥΘ
400 ΣΤΟΛΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 35-44 Ανδρών KOURKOURIKIS TRAINING GROUP
401 ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 18-34 Ανδρών
402 ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 35-44 Ανδρών WIND RUNNING TEAM
403 ΣΥΚΟΠΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 35-44 Ανδρών ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
404 ΣΥΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 35-44 Ανδρών IRON TEAM 
405 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 45-54 Ανδρών Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
406 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 35-44 Ανδρών ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
407 ΣΥΤΜΑΛΙΔΟΥ ΑΛΙΚΗ 45-54 Γυναικών ΣΔΥΘ
408 ΣΧΟΡΕΤΣΙΑΝΙΤΗΣ ΘΩΜΑΣ 45-54 Ανδρών ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
409 ΤΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 45-54 Ανδρών ΛΑΜΨΗ
410 ΤΑΜΠΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 35-44 Γυναικών Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ
411 ΤΑΜΤΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 45-54 Ανδρών BALIOTIS NATURE TRAIL
412 ΤΑΞΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 55-64 Ανδρών ΣΕΒΑΣΘ
413 ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 35-44 Ανδρών XANTHI RUNNERS
414 ΤΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 55-64 Ανδρών ΣΥΛ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
415 ΤΑΣΙΩΝΗ ΒΑΣΩ 35-44 Γυναικών ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ
416 ΤΑΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΟΣ 55-64 Ανδρών ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ
417 ΤΑΣΧΟΥΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 35-44 Γυναικών
418 ΤΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18-34 Ανδρών
419 ΤΕΝΤΖΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 55-64 Ανδρών ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
420 ΤΕΝΤΟΜΑ-ΖΕΡΒΟΥ ΛΙΝΑ 35-44 Γυναικών
421 ΤΖΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 65-74 Ανδρών ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
422 ΤΖΑΜΠΑΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 65-74 Ανδρών SECURITY RUNNER
423 ΤΖΑΜΠΑΖΚΑ ΜΑΡΙΑ 35-44 Γυναικών Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ - SPORTSTRAINING-KARAGIANNIS
424 ΤΖΕΒΕΛΕΚΗ ΒΟΥΛΑ 55+ Γυναικών BALIOTIS NATURE TRAIL
425 ΤΖΕΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 35-44 Ανδρών A.E.ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ
426 ΤΖΗΚΑ ΣΟΦΙΑ 35-44 Γυναικών 0
427 ΤΖΗΤΗΡΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 18-34 Γυναικών ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
428 ΤΖΙΑΚΑΣ ΦΩΤΗΣ 45-54 Ανδρών Σ.Δ.Υ.ΛΑΓΚΑΔΑ
429 ΤΖΙΜΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 45-54 Ανδρών Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ
430 ΤΙΑΚΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 35-44 Ανδρών
431 ΤΟΛΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 35-44 Ανδρών Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ
432 ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 55-64 Ανδρών Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ
433 ΤΟΣΣΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 18-34 Γυναικών 0
434 ΤΟΥΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ  35-44 Ανδρών ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
435 ΤΡΑΙΚΟΥΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 35-44 Ανδρών
436 ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 45-54 Ανδρών ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
437 ΤΡΕΜΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 45-54 Ανδρών ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ
438 ΤΡΕΝΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 35-44 Ανδρών
439 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ 35-44 Ανδρών STOIKOS TRAINING
440 ΤΣΑΚΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 35-44 Ανδρών Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ
441 ΤΣΑΚΙΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ  45-54 Ανδρών Σ.Δ.Υ.Θ.
442 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 35-44 Ανδρών ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
443 ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 45-54 Ανδρών KASIMIS TRAINING
444 ΤΣΑΜΠΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 65-74 Ανδρών ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ
445 ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 65-74 Ανδρών Σ.Δ.Υ.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ)
446 ΤΣΑΠΑΡΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 45-54 Ανδρών ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ
447 ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΦΩΤΗΣ 45-54 Ανδρών OLIMPIOI DROMEIS LEPTOKARIAS
448 ΤΣΑΡΣΙΤΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 35-44 Ανδρών ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ ‘’ΖΕΥΣ’’
449 ΤΣΑΦΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18-34 Ανδρών
450 ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 45-54 Ανδρών Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ
451 ΤΣΕΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 55-64 Ανδρών STOIKOS TRAINING
452 ΤΣΕΣΜΕΤΖΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 45-54 Ανδρών Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ '93
453 ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18-34 Ανδρών ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
454 ΤΣΙΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 35-44 Ανδρών
455 ΤΣΙΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 65-74 Ανδρών ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
456 ΤΣΙΑΡΓΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 55-64 Ανδρών OLYMPUS MARATHON RUNNING TEAM
457 ΤΣΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 35-44 Ανδρών ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
458 ΤΣΙΟΤΣΙΑΛΑΣ ΝΙΚΟΣ 35-44 Ανδρών ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
459 ΤΣΙΡΙΠΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 65-74 Ανδρών ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ
460 ΤΣΟΛΑΚΗ ΚΑΣΣΥ 45-54 Γυναικών ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ
461 ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  45-54 Ανδρών KASIMIS TRAINING
462 ΤΣΟΤΣΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 35-44 Ανδρών ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
463 ΤΣΟΥΚΑΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 35-44 Ανδρών ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
464 ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 55-64 Ανδρών ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ
465 ΦΕΝΕΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 45-54 Ανδρών ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ
466 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 45-54 Ανδρών KANENAS
467 ΦΙΟΥΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 45-54 Ανδρών ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
468 ΦΟΥΝΤΑΡΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 35-44 Ανδρών XΟΣ ΣΠΑΡΜΟΥ
469 ΦΡΑΓΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 45-54 Ανδρών ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ
470 ΦΤΕΡΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18-34 Ανδρών ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
471 ΦΥΣΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 35-44 Ανδρών
472 ΦΩΛΗΝΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 55-64 Ανδρών ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
473 ΧΑΛΚΙΑΣ ΝΙΚΟΣ 35-44 Ανδρών ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ
474 ΧΑΛΚΙΔΗΣ XAΡΑΛΑΜΠΟΣ 45-54 Ανδρών ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
475 ΧΑΜΑΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 45-54 Ανδρών XANTHI RUNNERS
476 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 45-54 Γυναικών ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ
477 ΧΑΡΑΤΣΑΡΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 45-54 Ανδρών
478 ΧΑΡΝΤ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ 35-44 Ανδρών ΣΔΥΘ - POLYSPORT RUNNING TEAM
479 ΧΑΣΙΩΤΗ ΦΑΝΗ 35-44 Γυναικών
480 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΑΚΗΣ 35-44 Ανδρών ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
481 ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ 18-34 Ανδρών ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
482 ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 45-54 Ανδρών ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ
483 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 35-44 Ανδρών
484 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 35-44 Ανδρών ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ
485 ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 55-64 Ανδρών ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΒΟΛΟΥ
486 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 45-54 Ανδρών
487 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 45-54 Ανδρών ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
488 ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΝΔΡΟΣ 45-54 Ανδρών ʺΕΥ-ΖΗΝʺ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΔΡΟΜΕΩΝ (ΚΥΠΡΟΣ)
489 ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 45-54 Ανδρών ΣΔΥΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
490 ΧΟΡΤΟΜΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 18-34 Ανδρών ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
491 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 45-54 Ανδρών
492 ΧΟΥΜΚΟΣΛΗΣ ΑΒΡΑΑΜ 55-64 Ανδρών ΣΔΥΘ
493 ΧΡΙΣΤΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  65-74 Ανδρών ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
494 ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 55+ Γυναικών Σ.Δ.Υ.Θ.
495 ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18-34 Ανδρών ΑΕΘΛΟΣ
496 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 45-54 Ανδρών ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
497 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 45-54 Ανδρών ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
498 ΧΥΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 55-64 Ανδρών Σ.Δ.Υ.Θ
499 ΨΑΛΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 55-64 Ανδρών ΣΔΥΘ
500 ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 45-54 Ανδρών ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ
501 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΝΩΡΑΙΑ 45-54 Γυναικών ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
502 ΒΥΡΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 65-74 Ανδρών ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
503 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 45-54 Ανδρών OLYMPUS TEAM
504 ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 45-54 Ανδρών Ο.Μ.Γ.

 

10273983_184019058642868_667347252389830695_n.jpg Dj Gregory.jpg

16990312_10212543362604547_806886064_o.jpg16935831_10212543352804302_1811136458_o.jpg

16935713_10212543360964506_554832226_o.jpg16935573_10212543370124735_1505570898_o.jpg

16933364_1072779059534541_1772209284_n.jpg16931096_10212543346364141_1189304025_o.jpg

16931010_10212543360924505_1050775367_o.jpg16930634_10212543362404542_1525587277_o.jpg

16930527_10212543355124360_1284568949_o.jpg16924291_10212543346404142_648847249_n (1).jpg

16901697_10212543365644623_389468311_n.jpg

12814178_183263258718448_1669133401195243788_n.jpg